Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Maliyetlerinizi en aza indirmek için parsiyel taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Taşımacılık modelleri arasında en çok kullanılan ve maliyet avantajı yüksek taşıma türü olan parsiyel yük taşımacılığıdır. Gebze bölgesinde faaliyetlerini yürüten firmamız istenilen noktaya yüklerinizi güvenle ulaştırmaktadır.

İstanbul, Balıkesir, Adapazarı, İzmir, Ankara, Düzce, Bolu, Muğla, Çanakkale başta olmak üzere müşterilerimize güvenli ve etkin şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışı ile sorunsuz nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Lojistik süreclerinin aksamaması için tercih edilen konteyner taşımacılığı, hasarsız ve güvenilir şekilde yüklerinizin gerekli noktaya ulaşmasını sağlar. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli ve İstanbul bölgelerinde şehir içi taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Hızlı ve güvenilir şekilde yüklerinizi şehir içinde istenilen noktalara ulaştıralım. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Kocaeli ve İstanbul bölgelerinde şehir içi taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Hızlı ve güvenilir şekilde yüklerinizi şehir içinde istenilen noktalara ulaştıralım. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Fabrikalar bölgesi olan çayırova ilçesinde yüklerinizi fabrikadan alıp istenilen  noktaya güvenl ulaştırıyoruz.

Kocaeli ilçelerinde hizmet veren firmamız şehir içi ve şehir dışı nakliyat ihtiyaçlarınızı uygun fiyat politikasıyla gerçekleştirmektedir.

Taşımacılık modelleri arasında en çok kullanılan ve maliyet avantajı yüksek taşıma türü olan parsiyel yük taşımacılığıdır. Gebze bölgesinde faaliyetlerini yürüten firmamız istenilen noktaya yüklerinizi güvenle ulaştırmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık Hakkında Bilgiler

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık aynı taşıma güzergâhında bulunan farklı göndericilerin orta ve küçük ölçüdeki eşyalarının ve mallarının birleştirilerek tek bir araç ile (kamyon, konteyner vs.) taşımasının yapılması anlamına gelmektedir.

Parsiyel ve Komple Taşımacılık Arasındaki Fark Nedir?

Komple ve parsiyel taşımacılık arasındaki fark komple taşımacılığın ve parsiyel taşımacılığın tanımıyla ortaya çıkar. Yurt dışından mal ithal eden bireyler ya da küçük ölçekli şirketlerin kullandığı parsiyel taşımacılıkta birden fazla firma ya da kişiye ait olan yük tek bir araç ile birleşmiş yük halinde nakliye edilir. Komple taşımacılık modeli ise bir firma ya da kişiye ait yükün tek başına tek bir araç ile taşınması anlamına gelir.

Parsiyel Yük Taşımada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Parsiyel olarak yapılan taşımalarda ise yükün miktarı tam bir aracı doldurmaya yetmese bile taşıma yapılabilmekte, buna paralel olarak da hacmi daha düşük olan malların daha avantajlı fiyatlarla taşıması tamamlanabilmektedir.

Parsiyel Taşıma Diğer Taşımalara Göre Neden Uygundur

Parsiyel yük taşımacılığının başarı ile tamamlanması için dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle dağıtım sürecinin titizlikle tamamlanması oldukça önemlidir. Bu kriterler doğru yapılmadığı takdirde teslimatta gecikme ve büyük zararlar yaşanabilir. Bu sebeple sorumlu kişilere bilgi akışının doğru yapılması, ekipman temininin standartlara uygun yapılması gerekir. Taşıma aracında birden fazla yük bulunduğu parsiyel taşımacılıkta elleçleme işleminin LIFO (Last in First Out) yöntemi ile gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Bu sayede yükler zarar görmeden ilgili noktalara ulaştırılır.

Bizimle İletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu

Yükün fiziksel niteliği (Koli, palet, makina vb.)

Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi

Nakliyat için tercih edilen zaman

Körfez Parsiyel ve Komple Taşımacılık Parsiyel yük taşıma hizmeti aracın gideceği yöne göre farklı firma veya kişilerin küçük yüklerinin bir araya getirilerek ilk inececek yükün son yüklemesi gibi detaylarla araca yüklenip, araç güzergah üzerinde sıra ile yükleri boşaltarak taşınması işlemidir. Parsiye yükleriniz için hemen firmamızı arayabilir uygun araç ve zaman planlaması yaptırabilirsiniz. Kocaeli Körfez Hakkında M.Ö. 900-911 yıllarında İzmit yöresinin […]
Kartepe Parsiyel Taşımacılık olarak 2012 yılında Kocaeli nde Kurulmuş olup Nakliyat Hizmeti vermektedir. Kocaeli Nakliyat firması olarak kaliteden ödün vermeden hizmet verdiğimiz firmamızda başarılı işler gerçekleştiriyor ve müşterilerimizin her zaman olumlu dönüşlerini alıyoruz. Hizmet kalitemize verdiğimiz önem aynı zamanda işimize duyduğumuz saygımız ile ilişkili olduğundan dolayı sizde Kocaeli Nakliyat firmasına gelerek işten eve veya ofisten ofise veya evden eve nakliyat […]
Dilovası Parsiyel Taşımacılık, Fabrika TaşımacılığıDilovası ve çevre sanayi bölgelerinde her türlü parsiyel ve yük taşımacılığı işlerinizde bizim ile iletişime geçin.Lojistik, Nakliye, Sevkiyat, Taşımacılık adına tecrübe ve deneyimin adresi Aysa nakliyat olarak sizlerin çözüm ortağı olmak için hazırız.Kamyon’dan Tır’a, Panelvan’dan Kamyonet’e nakliye ihtiyacınıza göre her tonaj’a veya metreküp’e uygun araç tedarik ile sorunsuz sıkıntısız lojistik işleriniz en güvenilir şekilde yönetiyoruz. Dilovası […]
Derince Parsiyel Taşımacılık, Fabrika Taşımacılığı Derince NakliyatLojistiğin ehemmiyetli bir parçası olan nakliyat, genel olarak üreticilerin kendi firma bünyesindeki vasıtaları ile yapılır. Profesyonel olarak baktığımızda, lojistik muhakkak alanlarda uzmanlaşmış bireylerce ayrı ayrı yürütülen faaliyetler olarak karşımıza çıkmaktadır. Derince nakliyat işletmesi olarak uzman kadromuz Derince ve ilçelerinde faal biçimde nakliyat hizmeti sunmaktadır. Derince nakliye şirketi olarak tedarik zincirine bağlı olarak tüm taşımacılık […]
Gebze Aysa Nakliyat Araç Yüklemesi Çayırova Ürün Parsiyel ve Komple Taşıma Yükleme işleminin tamamlanması akabinde, önceden belirlenen en kısa ve güvenli güzergah üzerinde araçlarla yola çıkıyoruz. Yüklerinizin korunması ve zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli ve yavaş bir seyir halinde ilerleyen araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki teslimat noktasına güvenli bir şekilde ürünlerinizi ulaştırıyoruz. […]
İzmit’e gidecek olan her türlü yükünüze uygun büyük veya küçük hacimli nakliyat araçlarımız firmamızın ambar ve organizasyonu ile götürmekteyiz. Özel olarak yada gidiş dönüş yapacak şekilde üzeri açık veya kapalı kasa araçlar ile başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar ağır veya hafif yük nakliyeciliği firmamız tarafından organizasyonu sağlanmaktadır. Firmamız İzmit’ten Türkiye’nin her bölgesine nakliye firması olarak her zaman, en ideal, en […]
Kocaeli Parsiyel ve Komple taşıma hizmeti veren firmamız, güven ve hızı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olmuştur. Kocaeli bölgesinde fabrikalara ve kurumsal firmalara taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bildiğiniz gibi sanayi bölgesi olan Kocaeli ilimizde, Türkiye’nin her noktasında ürün gönderimi yapılmaktadır. 10 yılı aşkın nakliyat deneyimi olan firmamız yüklerinizi istediğiniz noktadan teslim alarak istediğiniz noktaya sorunsuz şekilde […]
Gebze Fabrika TaşımaGebze fabrika taşıma hizmetini sözleşmeli, sigortalı, güvenli yapıyoruz. Gebze’den tüm illere veya tüm illerden Gebze’ye taşınacak ürünleriniz için bize ulaştığınızda, biz fabrika nakliyat sürecini başlatıyoruz.Önce bizim oldukça detaylı bilgi edinmemiz gerekir. Neden bilgi edinmeliyiz? Fabrikada hangi ürünler nasıl taşınacak? Biz hangi ekip ve ekipman ile bu hizmeti verebiliriz?Gebze Fabrika Taşımacılığı Nasıl Yapılır?Gebze fabrika nakliyat hizmeti diğer nakliyat hizmetlerinden […]
Call Now ButtonHemen Arayın. Teklif Alın.